Новини

на попередню сторiнку

Ангіограф в Олександрії може з'явитися до кінця 2018 року

Ангіограф в Олександрії може з'явитися до кінця 2018 року

Кіровоградська область цього року отримає два нові ангіографи. Один придбають для кардіологічного центру в Кропивницькому, інший - для Олександрійської міської лікарні.

Про це повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко сьогодні, 4 червня, під час відкриття гемодіалізного відділення в Олександрійській районній лікарні.

Очільник області висловив сподівання, що в 2018 році вдасться провести тендери, і дороговартісне обладнання придбають восени. "Я думаю, що до кінця року воно буде налагоджене, встановлене, випробуване, і до кінця року, сподіваюся, послуга для людей буде", - сказав Кузьменко.

Вартість одного апарату становить 12 мільйонів гривень. Місце для ангіографа, який обслуговуватиме госпітальний округ, вже обрали. Як тільки його придбають, міська лікарня готова буде його прийняти.

"Ангіографи - це апарати, які дають можливість ефективно надати допомогу і врятувати людину в перші хвилини після інфаркту, інсульту. Тут також важлива географія. Раніше ж такий апарат був тільки в Кропивницькому", - пояснив голова облдержадміністрації. 

За його словами, серцево-судинні захворювання на Кіровоградщині - на першому місце за смертністю.

Як повідомляли "Олександрійські новини", в Олександрії відкрили гемодіалізне відділення.

Фото умовне: 061

0    1252     04.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!