Новини

на попередню сторiнку

Директор "Олександрії": Людям просто нецікавий футбол

Директор

Директор футбольного клубу "Олександрія" Дмитро Кітаєв дав інтерв'ю виданню "Футбол 24", у якому розповів про проблеми з відвідуваністю матчів, фінансову ситуацію в клубі та досвід гри в другій шістці чемпіонату.

Текст інтерв'ю опублікували на сайті ФК "Олександрія". "Олександрійські новини" наводять деякі тези з нього.

Головним показником успішної роботи Дмитро Кітаєв вважає повний стадіон, однак досягти цього не вдається: "У нас невеличке місто, команда в УПЛ, а людей приходить мало… Люди не цінують цього. Грають добре - буду ходити, грають погано - не буду". Не змінив суттєво ситуацію навіть безкоштовний вхід на стадіон, який колись влаштовували. "Я просто не розумію. Що не роби, нічого не допомагає", - відзначає Кітаєв.

Проблему директор клубу бачить в тому, що люди не ідентифікують себе з командою: "Людям просто нецікавий футбол. У нас не той менталітет вболівання". За його словами, треба працювати системно, у першу чергу - з молоддю.

Зараз доходи від продажу квитків становлять малу частину від загального бюджету клубу. "Головний спонсор - група компаній "УкрАгроКом". Якщо буде рішення, що клуб більше не цікавий, то вони перестануть спонсорувати і клуб закриють… А загалом все в руках президента. Все залежить від вибору однієї людини. Якщо вона захоче - клуб буде, не захоче - не буде. А як по-іншому?" - відзначає Кітаєв.

Величезним ударом для клубу стало те, що "Олександрія" не потрапила до першої шістки чемпіонату. "Але це теж досвід - ми ж ніколи не грали в другій шістці", - додає він. Однак, рішення щодо можливої зміни тренера після результатів останнього сезону прийматиме тільки президент.

Нагадаємо, "Олександрія" завершила сезон домашньою перемогою і здобула "Кубок престижу".

Фото: Спорт.ua / fco.com.ua 

0    1076     04.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!