Новини

на попередню сторiнку

Міст між Войнівкою і Приютівкою має з'явитися в 2019 році - Андрій Коломійцев

Міст між Войнівкою і Приютівкою має з'явитися в 2019 році - Андрій Коломійцев

Зв'язати Войнівку і Приютівку новим мостом через Інгулець планують протягом 2019 року. Фінансувати проект сполучення двох населених пунктів Приютівської ОТГ будуть спільно за рахунок бюджету громади та приватних коштів.

Про це журналістам "Олександрійських новин" розповів Приютівський селищний голова Андрій Коломіійцев під час першої сесії селищної ради 31 травня.

"В цьому році ми його запроектуємо, тому що на сьогоднішній день ще проекту немає. Порахуємо загальний бюджет громади, визначимося із пріоритетними напрямками розвитку громади і реалізацією тих завдань, які ми взяли на себе безпосередньо перед виборами. А в наступному році [реалізуємо], як ми це запланували разом зі спонсорами, із соціально-відповідальним бізнесом: 50% - бюджет громади, 50% - гроші бізнесу", - пояснив Коломійцев.

На думку Приютівського селищного голови, саме з наступного року об'єднана громада зможе повноцінно використовувати державну субвенцію, оскільки процес створення ОТГ затягнувся. Цього року приділятимуть увагу ремонтам доріг та розвиткові амбулаторій на території громади.


Ілюстрація: скріншот Карт Google

Як повідомляли "Олександрійські новини", у березні допомогти з налагодженням сполучення між Войнівкою та Приютівкою пообіцяв народний депутат Анатолій Кузьменко. Одним із можливих варіантів є побудова пішохідного мосту.

Зараз сусідні населені пункти зв'язані ручною поромною переправою. Інший варіант - тривалий об'їзд до найближчого мосту.

Фото: Перша електронна газета

0    777     01.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!