Новини

на попередню сторiнку

Посмішки та сльози: на Олександрійщині пролунав останній дзвоник (Фото)

Посмішки та сльози: на Олександрійщині пролунав останній дзвоник (Фото)

31 травня у школах Олександрії та Олександрійського району відзначили свято останнього дзвоника. Наші журналісти побували на урочистій лінійці у Користівській школі Приютівки.

Цього року у доросле життя навчальний заклад відпустив 15 випускників одинадцятого класу. Із вітальним словом до них звернулися директор школи Віктор Правий та новобраний голова Приютівської об’єднаної громади Андрій Коломійцев. Вони побажали колишнім школярам вірно обрати свій подальший життєвий шлях і самостійно будувати своє майбутнє.

Перша вчителька одинадцятого класу подарувала випускникам маленькі дзвіночки, щоб вони нагадували дітям рідну школу. Побажав багато доброго своїм вихованцям класний керівник випускного класу. Привітали дорослих школярів і зовсім маленькі учні Користівської школи. Першокласники зачитали вірші для випускників про те, якими вони були, і як швидко зростали.  Із вітальними словами до випускників звернулися й батьки, після чого осипали дітей житом на щасливу життєву дорогу.

Меншим школярам на святковій лінійці директор школи вручив похвальні листи за відмінні успіхи у навчанні протягом року. Отримали свої нагороди учні, котрі брали участь та перемагали у всеукраїнських та міжнародних конкурсах з різних шкільних предметів.


Зрештою пролунав довгоочікуваний останній дзвоник. Його виконали випускниця та маленька першокласниця. Випускники Користівської школи відпустили у небо різнокольорові повітряні кульки. Хтось посміхався, дехто втирав поспіхом непрохані сльози. Вони згадували свої шкільні роки та дякували вчителям.


Фото: "Олександрійські новини" 

0    1423     31.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!