Новини

на попередню сторiнку

Нових кандидатур до Олександрійської райдержадміністрації не передбачається - Сергій Кузьменко

Нових кандидатур до Олександрійської райдержадміністрації не передбачається - Сергій Кузьменко

Кіровоградська обласна держадміністрація та Олександрійська районна адміністрація не мають проблем з кадровим наповненням. Наразі нові кандидатури до цих органів не передбачаються.

Про це повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко сьогодні в Олександрії, відповідаючи на запитання про можливі кадрові зміни у зв'язку з обранням Андрія Коломійцева та Богдана Курупа селищними головами Приютівської та Новопразької об'єднаних громад.

"Обласна державна адміністрація працює штатно, стабільно, і з усіма поставленими завданнями всі заступники голови облдержадміністрації справляються", - відзначив Кузьменко і додав: "Межі Олександрійського району не змінилися. Олександрійська районна державна адміністрація - державний орган, який укомплектований не лише головою, а й заступниками, які продовжують виконувати свої повноваження".

Водночас значну частину повноваження тепер здійснюватимуть новостворені органи Приютівської та Новопразької об'єднаних територіальних громад, додав очільник Кіровоградщини.

Нагадаємо, сьогодні Приютівська селищна рада проводить першу сесію, із початком якої депутатів привітав Сергій Кузьменко.

Як повідомлялося, Андрій Коломійцев склав повноваження депутата Олександрійської міської ради та залишив вакантною посаду заступника голови облдержадміністрації у зв'язку з обранням Приютівським селищним головою.

Богдан Куруп, який переміг на виборах Новопразького селищного голови, звільнився з посади голови Олександрійської райдержадміністрації.

Фото:"Олександрійські новини"

0    1174     31.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!