Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії посеред дороги загорівся автомобіль з газовим балоном. Очевидці кинулися на допомогу (Фото)

В Олександрії посеред дороги загорівся автомобіль з газовим балоном. Очевидці кинулися на допомогу (Фото)

В Олександрії на ходу зайнявся автомобіль "Жигулі", який їхав Соборним проспектом в напрямку Покровської площі. Попри небезпеку вибуху газового балону, водії, що проїжджали повз, допомогли кермувальниці та спробували загасити машину самотужки.

Про це кореспондентам "Олександрійських новин" повідомив очевидець події.

Пожежа сталася близько 13:00 одразу за мостом в напрямку Покровської площі. Під час руху сині "Жигулі" почали диміти, але кермувальниця не помітила цього одразу. Вона зупинилася, коли діти, що були поряд, почали сигналізувати їй про пожежу.

З моторного відсіку піднімався стовп диму. Жінка попередила оточуючих, що в автомобілі встановлено газовий балон, і він може вибухнути. Люди трималися осторонь, однак декілька водіїв зупинилися і спробували самотужки загасити займання ручними вогнегасниками. У цей час прибув автомобіль пожежників. Вони перекрили газовий балон та загасили "Жигулі". Після цього на місці події працювала поліція.

Жінка, що була за кермом, не отримала травм. Однак, як відзначив очевидець, вона дуже хвилювалася через пошкоджену вогнем розсаду. Жінка лише сьогодні купила її на ринку і саме везла саджанці додому. Автомобіль отримав серйозні пошкодження: згорів моторний відсік, розплавилося лобове скло, обгорів салон, а сидіння довелося дістати з машини.
Фото: "Олександрійські новини"

0    2170     30.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!