Новини

на попередню сторiнку

1 червня в Олександрії: які заходи відбудуться в місті до Дня захисту дітей

1 червня в Олександрії: які заходи відбудуться в місті до Дня захисту дітей

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей в Олександрії 1 червня запланували низку заходів. Більшість із них проходитиме в бібліотеках та центрах дитячої творчості.

Відповідну інформацію повідомили на сайті Олександрійської міськради.

31 травня о 15:00 у бібліотеці ім.Ю.Гагаріна відбудеться перший тур фестивалю "Повір у себе" для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

1 червня о 12:00 на базі бібліотеки ім.Ю.Гагаріна відбудеться захід для дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

У благодійному центрі "Джерело життя" пройде розважальна програма для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У Будинку дитячої та юнацької творчості для дітей з пришкільних оздоровчих таборів проводитиметься концертно-розважальна програма, змагання зі скелелазіння, показові запуски моделей суден, ракет, літаків, пройдуть майстер-класи та виставки робіт вихованців науково-технічного і художньо-естетичного відділів.

У Центрі дитячої та юнацької творчості ім.О.Шакала відбудуться виступи творчих колективів закладу та виставка виробів декоративно-ужиткового мистецтва.

На території храму в Перемозькому мікрорайоні о 10:00 пройде свято до Міжнародного Дня захисту дітей.

1-2 червня на базі спеціалізованого залу боксу ДЮСШ №2 відбудеться відкритий обласний турнір з боксу серед дітей віком до 14 років.

Фото: people.in.ua

0    1331     30.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!