Новини

на попередню сторiнку

Олександрія опустилася на 9 позицій в рейтингу прозорості міст

Олександрія опустилася на 9 позицій в рейтингу прозорості міст

Олександрія за майже рік втратила 9 позицій в Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України, складеному Transparency International Україна. Із 21-ої сходинки, яку займала Олександрія в червні минулого року, місто опустилося на 30-ту позицію.

Оновлений рейтинг опублікували на сайті Transparency International.

Олександрія не використала рекомендації проекту Transparent cities та не набрала жодного балу з червня 2017 року, знову отримавши оцінку 39,95. Інші учасники покращили свої позиції в рейтингу та потіснили Олександрію. Тепер місто знаходиться в передостанній категорії "І".

Найгірша ситуація в Олександрії, якщо вірити експертам Transparency International, із прозорістю в сфері закупівель, житлової політики та виділенням фінансів і грантів. Найвищі оцінки вдалося отримати в галузях освіти й інформації про роботу органів місцевої влади.

Місто Кропивницький також погіршило свої показники й опинилося на 5-ій сходинці рейтингу із оцінкою 55,96. Найбільш прозорим, за останніми оцінками, став Маріуполь із 65,82 бала.  

Всі міста рейтингу виміряні за 91 показником, які характеризують 13 сфер. Кожна з них має різну вагу в рейтингу. Максимальна кількість балів - 100.

Із повним рейтингом можна ознайомитися на сайті "Прозорі міста" за посиланням.


Ілюстрація: ti-ukraine.org

0    1014     30.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!