Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський театр ремонтуватиме кропивницька фірма за майже 40 мільйонів гривень

Олександрійський театр ремонтуватиме кропивницька фірма за майже 40 мільйонів гривень

Другий етап реконструкції Олександрійського міського Будинку культури по вулиці 6-го Грудня здійснить ТОВ "РБК ІНТЕРРЕСУРСИ", зареєстроване у Кропивницькому. Загальна вартість робіт становить понад 39,6 мільйона гривень.

Відповідні результати тендеру оприлюднили на сайті публічних закупівель Prozorro. Повідомлення про намір укласти договір опублікували 25 травня.

В аукціоні на право реставрувати будівлю міського театру взяли участь дві кропивницькі фірми: ТОВ "ПСВ ГРУП" і ТОВ "РБК ІНТЕРРЕСУРСИ". Останнє запропонувало вищу ціну, однак взяло на себе зобов'язання виконати роботи у коротший строк і погодилося на відтермінування оплати. У підсумку ТОВ "РБК ІНТЕРРЕСУРСИ" перемогло без зниження очікуваної вартості робіт - 39 653 379 грн.

Замовником реконструкції приміщення театру виступило управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Як повідомлялося, перший етап реконструкції завершили у листопаді минулого року. Внутрішній ремонт передбачає відновлення інтер'єру, двору та фонтану з урахуванням історичного вигляду театру.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1235     29.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!