Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська екс-комунальна газета порушила законодавство про рекламу (Документ)

Олександрійська екс-комунальна газета порушила законодавство про рекламу (Документ)

Газета, яку реформувала Олександрійська міська рада та яка спеціалізується на висвітленні діяльності влади, порушила законодавство про рекламу. 

Про це повідомляється у відповіді на звернення до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

10 травня, як зазначається у відповіді, Головним управлінням винесено рішення про накладення штрафу за порушення законодавства про рекламу, яким накладено на ТОВ «Редакція газети «Вільне Слово» штраф у розмірі 1000 гривень та направлено на адресу суб’єкта господарювання із зобов’язанням сплатити штраф у встановлений законодавством термін.

Нагадаємо, що газета фігурувала у гучному скандалі, пов’язаному із цензурою з боку влади, зокрема із дискримінаційними положенням договору з «інформаційних послуг з висвітлення питань діяльності Олександрійської міської ради в друкованих виданнях», яким, на думку медійників, запроваджується імовірний стан цензури.

Саме це видання фігурувало у розслідуваннях, пов’язаних із імовірним непрозорим використанням бюджетних коштів.


Як свідчать дані з аналітичної системи YouControl, видання було перетворено з комунального підприємства у товариство з обмеженою відповідальністю 25 квітня 2016 року.

Рентабельність активів знизилась після реформування на показник 205%, а чистий збиток становив у рік реформування 40%. При цьому щорічний дохід від державних закупівель збільшується і на 2018 рік становить 106 тисяч гривень.Скріншоти аналітичної системи YouControl

Засновниками ТОВ стали три співробітники видання, в тому числі головний редактор Людмила Приходько. Кожен із засновників отримав внесок у статутний фонд більше 20 тисяч гривень.

Раніше суд визнавав дії видання за редакторства Людмили Приходько протиправними і такими, що порушують Закон України «Про вибори народних депутатів України».

Фото: карти Google

0    1026     29.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!