Новини

на попередню сторiнку

Лауреат "Телетріумфу" оцінив результати конкурсу "Олександрієць року" (Відео)

Лауреат

У свіжому випуску програми "Погляд" журналіста Андрія Богдановича розповіли про перемогу секретаря міської ради Олени Богоявленської в одній із номінацій конкурсу "Олександрієць року".

Відео опублікували на сайті "Центральноукраїнського бюро новин" 28 травня.

У журналіста виникли питання до вручення премії в номінації "Громадський лідер року" Олені Богоявленській, яка очолювала журі конкурсу та була єдиним претендентом на нагороду. "Ви розумієте, як це виглядає - "вагомий особистий внесок у життя громадського суспільства в місті?" Покажіть, це як", - запитує Богданович у відео.

Не забули в передачі і про номінацію "Талант року", де нагороду отримав танцювальний колектив "Alex modern". Його очолює невістка міського голови. "Так що, "Олександрієць року" - чудова премія, але занадто передбачувана", - підсумовує ведучий.

Ще одна частина передачі "Погляд" присвячена нещодавній заяві Степана Цапюка, який заборонив своїм заступникам вести перемовини з районними перевізниками щодо вирішення конфлікту з міською владою. "Що таке сумнівні переговори, я так розумію, визначає цар - ну поки що мер Олександрії. Ну а заступники - це так, холопи", - зазначає Андрій Богданович.

Відео: Андрей Богданович / YouTube

Як повідомлялося, лауреатів премії "Олександрієць року" оголосили 23 травня. Їх нагородили під час святкування Дня міста.

Андрій Богданович - колишній автор обласної телепрограми "Погляд" - у квітні отримав національну телевізійну премію "Телетріумф".

Фото: кадр передачі "Погляд" / CBN

0    1205     29.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!