Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський міський голова заборонив своїм підлеглим вести переговори з районними перевізниками

Олександрійський міський голова заборонив своїм підлеглим вести переговори з районними перевізниками

Олександрійський міський голова заборонив своїм заступникам вести перемовини і домовлятися з районними перевізниками щодо вирішення конфлікту, що загострився останніми днями.

Відповідну заяву Степана Цапюка оприлюднили на сайті Олександрійської міської ради сьогодні, 25 травня.

Він вважає, що водії "одного з перевізників" Олександрійського району припинили зупинятися на міських зупинках, аби "налаштувати людей проти міської влади". Для того, щоб вирішити наявний конфлікт, районним перевізникам нібито треба лише погодити з міською владою місця зупинок автобусів, що курсують через місто до сіл.

"З метою прозорості і законності роботи влади я забороняю своїм заступникам вести сумнівні переговори чи договірні розмови з будь-якими особами", - відзначає міський голова в кінці заяви.

За інформацією "Олександрійських новин", мова може йти про перемовини заступника міського голови Сергія Гриценка з перевізниками. Гриценко запропонував влаштувати відкриту зустріч представників мерії, перевізників та усіх міських ЗМІ. На ній планувалося обговорити питання пасажирських перевезень та можливі варіанти врегулювання конфлікту. Попередньо, зустріч мала відбутися наступної середи. Як можна припустити, міський голова виступив категорично проти цієї ідеї і заборонив проводити публічну дискусію.

Нагадаємо, конфлікт олександрійської влади та районних перевізників триває з початку року. Міська влада скаржиться, що районні автобуси перевозять пасажирів між міськими зупинками і нібито відбирають кошти у місцевих перевізників. Представники мерії скаржилися до контролюючих органів.

22 травня автобуси ТОВ "КД-Транс" виконали вимогу мерії і припинили забирати пасажирів на міських зупинках, що викликало масове невдоволення громадян.

Фото: Рixabay

0    2660     25.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!