Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські енергетики попередили, для кого літо розпочнеться з відключення електрики

Олександрійські енергетики попередили, для кого літо розпочнеться з відключення електрики

У червні 2018 року в Олександрії та населених пунктах Олександрійського району проводитиметься планове експлуатаційне обслуговування електричних мереж. У зв'язку із цим енергетики попередили про тимчасове відключення електропостачання.

Відповідну інформацію повідомив Олександрійський РЕМ ПрАТ "Кіровоградобленерго".

Перерви електропостачання не повинні перевищувати 12 годин.

Вони відбудуться за наступними адресами:

1 червня:

м.Олександрія: вул. Бесарабська 43-87, 22-64, пров. Чигринський 1-7, 2-4, вул. Патріотів України 19-59,22-38, вул. Берегова 27-95, 14-74,

с.Звенигородка: вул. Бр.Петриченків 1-69, 2-110, вул. Гагаріна 1а-5, 2-12, вул. Шевченка 1-65, 2-84, вул. Попова 1-63б, 2-44, вул. Шкільна 9,2-4, вул. Ценральна 1-31,2а-40, вул. Перемоги 1-63, вул. Зоряна 12, вул. Садова 3-37, 2-116, вул. Сосновий Бір 12-24, вул. Берегова 1-51а, 2-30, вул. Інгулецька 3-45, 6-38,

с.Долинка: вул. Горобця,

с.Протопопівка: вул. Садова, вул. 3-го Грудня, вул. Молодіжна,

4 червня:

смт.Нова Прага: вул. Садова, вул. Спартака, вул. Соборна, вул. Лозова, вул. Козацька, вул.  Берегова, вул. Центральна,  вул. Некрасова, вул. Комарова, вул. Чехова, вул.  Ткаченка, вул. Гоголя, вул. Григорівська, вул. Титаренка, вул. Зарічна, вул. Пятихатки, вул. Лермонтова, вул. Пушкіна, вул. Молодіжна,вул. Набережна,

с.Григорівка: вул. Озерна, вул. Либідська,

с.Лозуватка: вул. Привокзальна, вул. Ватутіна, вул. Ягідна, вул. Конєва, вул. Яблунева, вул.  Садова, вул. Кленова, пров. Весняний,

с.Іванівка: вул. Гагаріна, вул. Суворова, вул. Польова,

с.Долинка: вул. Горобця,

с.Протопопівка: вул. Садова, вул. 3-го Грудня, вул. Молодіжна,

5 червня:

м.Олександрія: вул. Бульварна 7-11, вул. Першотравнева 19-21,4-10, вул. Шевченка 71,73,вул.  Гірницька 1-27,2, пров. Горовецького 1-13,2-10, вул. Корнійчука 3-31, вул. Мендєлєєва 1-19,2в-28, пров. Мендєлєєва 1-5,2, вул. Гвардійська 3-15,6-20, Новопразьке шосе 1-17,2-8,

смт.Нова Прага: вул. Центральна, вул. Дубровського, пров. Дубровського, вул. Садова, вул. Шевченка, вул. Маяковського, вул. Коцюбинського, пров.  Торговий, вул. Крилова, вул. Тихомирова, пров. Коцюбинського, вул. Нище-Садова, вул. Титаренка, пров.  Шкільний, вул. Соборна, вул. Козацька, вул. Миру, вул. Подкопая, пров.  Подкопая, вул.  Набережна, вул. Успішна, вул. Степова, вул. Тимирязєва, вул.  Зарічна, вул. Левадна, вул. Кобилянської, пров. Франка, вул. Озерна, вул. Перемоги, вул. 8-го Березня, вул. Лисенка, вул. Пушкіна, вул. Молодіжна, пров.  Новопражський, вул. Шолохова, пров.  Сонячний, вул. Курганна, вул. Радісна,

с.Добра-Надія:  вул. Центральна, пров. Тихий, вул. Кооперативна,  вул. Квіткова, вул.  Молодіжна, вул. Першотравнева, вул. Шкільна, вул. Шевченка, вул. Калинова, вул.  Липова, вул. Маяковського, вул. Рубіжна, вул. Шкільна, 

с.Зелений Гай: вул. Зелена, вул. Тополева, вул. Садова

с.Протопопівка: вул. Садова, вул. 3-го Грудня, вул. Молодіжна,

6 червня:

м.Олександрія: вул. Діброви 16,27,пл.Соборна 24-28, вул. Чижевського 12,вул. Сонячна 7, 4-30, вул. Степова 17-37, 60-90, вул. Холодноярська 61-89, 64-100, вул. Чонгарська 85-123, 82-116, пров. Кармелюка 59-93, 22-58, вул. Хасанська 41-61, 60-80, пров. Лермонтова 7-29, 2, пров. Сонячний 13-15, вул. Шкільна 13-15, 12-14,

с.Куколівка: вул. Степова,

с.Головківка: вул. Набережна,  вул. Соборна, вул. Затишна, вул. Миру, вул. Дружби, вул. Суворова,

с.Олександрівка: вул. Вишнева, вул. Центральна,

с.Соніно: вул. Весела, вул. Пайова,

с.Куколівка:вул. Центральна, вул. Берегова,вул. Квітнева,вул. Вишнева,вул. Степова,вул.  Київська,вул. Щастя,  вул. Берегова, вул. Молодіжна, вул. Крилова, вул. Миру,

с.Солов’ївка: вул. Квітнева, вул. Шевченка, вул. Першотравнева,

смт.Нова Прага: вул. Пушкіна,вул. Шевченка,вул. Кутузова,вул. Короленка,вул. Золотий Яр, вул. Миру, вул. Ф.Плотніра, вул. Сапіна, вул. Долинна, вул. Козацька, вул.  Срібний Яр,  вул. Волошкова, вул. Кленова, вул. Толстого, вул. Центральна, вул. Суворова, вул. Салтикова-Щедріна, вул. Джерельна, вул. Короленка, 

с.Світлопілля: вул. Садова, вул. Молодіжна, вул. Миру, вул. Центральна, вул. Набережна, вул.  Шкільна, вул. Вишнева,

с.Шарівка: вул. Миру, вул. Лісова, пров. Миру, вул. Привокзальна, вул. Новопражська, вул.  Пушкіна, вул. Зелена, пров. Зелений, вул. Пушкіна, вул. Молодіжна, вул. Садова,

с.Олександро-Пащенково: вул. Ломоносова,

с.Гайове: вул. Пушкіна, вул. Дружби, пров. Гагаріна, вул. Вишнева, вул. Гагаріна, вул.  Шкільна, вул. Шевченка, вул. П’ятихатки,

с.Квітневе: вул. П’ятихатки, вул. Степова, вул. Гоголя, вул.  Миру,

с.Протопопівка: вул. Садова, вул. 3-го Грудня, вул. Молодіжна,

7 червня:

м.Олександрія: вул. Сонячна 7, 4-30, вул. Степова 17-37, 60-90, вул. Холодноярська 61-89, 64-100, вул. Чонгарська 85-123, 82-116, пров. Кармелюка 59-93, 22-58, вул. Хасанська 41-61, 60-80, пров. Лермонтова 7-29, 2, пров. Сонячний 13-15, вул. Шкільна 13-15, 12-14, пров. Гастелло 3-11,4-26, вул. П.Сагайдачного 3-15, 2, вул. Перспективна 15,15а, 34,

смт.Нова Прага: вул. Чкалова, вул. Горького, вул. Тихомирова, вул. Вишнева,  вул. Шовкова, вул. Горького, вул. Долинна, вул. 1-го Травня, вул. Польова, вул.  Шмідта, вул. Горького, вул. Першотравнева

с.Головківка: вул. Набережна,  вул. Соборна, вул. Затишна, вул. Миру, вул. Дружби, вул. Суворова,

с.Добра-Надія:  вул. Молодіжна, вул. Першотравнева, вул. Шкільна, вул. Центральна, вул. Шевченка, вул. Калинова, вул. Липова, вул. Маяковського, вул. Рубіжна, пров.  Тихий, вул. Кооперативна, вул. Квіткова,

с.Зелений Гай: вул. Зелена, вул. Тополева, вул. Садова

с.Косівка: вул. Млинова,

8 червня:

м.Олександрія: вул. Сонячна 7, 4-30, вул. Степова 17-37, 60-90, вул. Холодноярська 61-89, 64-100, вул. Чонгарська 85-123, 82-116, пров. Кармелюка 59-93, 22-58, вул. Хасанська 41-61, 60-80, пров. Лермонтова 7-29, 2, пров. Сонячний 13-15, вул. Шкільна 13-15, 12-14,

с.Поділ: вул. Перемоги,

с.Головківка: вул. Набережна,  вул. Соборна, вул. Затишна, вул. Миру, вул. Дружби, вул. Суворова,

с.Косівка: вул. Млинова,

11 червня:

м.Олександрія: вул. Г.Усика 25-33, 14-26, вул. Перспективна 1-5, 2-6, вул. А.Кохана 2-6, вул. Таврійська 16-20, вул. Шевченка 93-117, 90-130,

с.Головківка: вул. Центральна, вул. Миру, вул. Набережна,  вул. Соборна, вул. Затишна, вул. Миру, вул. Дружби, вул. Суворова, вул. Партизанська, вул. Коцюбинського, вул.  Сонячна, вул. Дружби, вул. 1-го Травня, вул. Перемоги,

с.Травневе (Пролетарка): вул. Центральна, вул. Молодіжна, вул. Садова,

с.Братське: вул. Братська,

с.Червона Кам’янка: вул. Гагаріна, вул. Козацька, вул. Горького, пров. Горького, пров. Козацький, вул. Захарченка,

с.Веселе: вул. Л.Українки, вул. Гагаріна,

12 червня:

м.Олександрія: вул. Абрикосова 2-8, вул. М.Рибалка 7-15,6, вул. Миру 87-109, 62-78, вул. В. Сухомлинського 5,18, вул. Нагірна 79-81, 84-94, вул. Гірницька 1-27,2, пров. Горовецького 1-13,2-10, вул. Корнійчука 3-31, вул. Мендєлєєва 1-19,2в-28, пров. Мендєлєєва 1-5,2, вул. Гвардійська 3-15,6-20, Новопразьке шосе 1-17,2-8,

с.Добра-Надія:вул. Калинова,вул. Липова, вул. Маяковського, вул. Рубіжна, вул. Шкільна,

смт.Нова Прага: вул. Садова,вул. Спартака,вул. Соборна,

с.Добра-Надія: вул. Молодіжна, вул. Першотравнева, вул. Шкільна, вул. Центральна, вул. Шевченка, вул. Калинова, вул. Липова, вул. Маяковського, вул. Рубіжна, вул.  Шкільна, пров. Тихий, вул. Кооперативна, вул. Квіткова,

с.Зелений Гай: вул. Зелена, вул. Тополева, вул. Садова,

с.Веселе: вул. Л.Українки, вул. Гагаріна,

13 червня:

м.Олександрія: вул. Бесарабська 43-87, 22-64, пров. Чигринський 1-7, 2-4, вул. Патріотів України 19-59,22-38, вул. Берегова 27-95, 14-74,

смт.Пантаївка: вул. Затишна 1-5,

с.Куколівка: вул. Вишнева,

смт.Нова Прага: вул. Садова,вул. Спартака,вул. Соборна,

с.Олександрівка: вул. Вишнева, вул. Центральна,

с.Соніно: вул. Весела, вул. Пайова,

с.Куколівка: вул. Центральна, вул. Берегова, вул. Квітнева, вул. Вишнева, вул. Степова, вул. Київська,  вул.  Щастя, вул. Молодіжна, вул. Крилова, вул. Миру,

с.Солов’ївка: вул. Квітнева, вул. Шевченка, вул. Першотравнева,

с.Петрозагір’я: вул. Пушкіна,

15 червня:

м.Олександрія: вул. Бесарабська 43-87, 22-64, пров. Чигринський 1-7, 2-4, вул. Патріотів України 19-59,22-38, вул. Берегова 27-95, 14-74,

с.Куколівка: вул. Центральна, вул. Берегова, вул. Квітнева,

смт.Нова Прага: вул. Центральна, вул. Дубровського, пров. Дубровського, вул. Садова, вул. Шевченка, вул. Маяковського, вул. Коцюбинського, пров.  Торговий, вул.  Крилова, вул. Тихомирова, пров. Коцюбинського, вул. Нище-Садова, вул. Титаренка, пров. Шкільний, вул. Соборна, вул. Козацька,   вул. Миру, вул. Подкопая, пров. Подкопая, вул. Набережна, вул. Козацька, вул. Успішна, вул. Степова, вул. Тимирязєва, вул. Зарічна, вул. Левадна, вул. Кобилянської, пров. Франка, вул. Озерна, вул. Перемоги, вул. 8-го Березня, вул. Лисенка,

с.Олександрівка: вул. Вишнева, вул. Центральна,

с.Соніно: вул. Весела, вул. Пайова,

с.Куколівка: вул. Центральна, вул. Берегова, вул. Квітнева, вул. Вишнева, вул. Степова, вул. Київська,  вул.  Щастя,  вул. Берегова, вул. Молодіжна, вул. Крилова, вул. Миру,

с.Солов’ївка: вул. Квітнева, вул. Шевченка, вул. Першотравнева,

с.Веселе: вул. Л.Українки, вул. Гагаріна,

Фото: Рixabay

0    2642     25.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!