Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська дівчина про перемогу на світовому конкурсі краси: "До нас ставилися як до своїх"

Олександрійська дівчина про перемогу на світовому конкурсі краси:

Олександрійська школярка Аліна Тимофеєва перемогла на міжнародному конкурсі краси в Туреччині, у якому взяли участь представники більше 50 країн. Вона отримала два головні титули - "Переможниці" і "Кращої з кращих".

"Це був мій перший міжнародний конкурс, тому емоції мене просто переповнювали", - розповіла дівчина журналістам "Олександрійських новин". - Я отримала два головні титули. Саме за ними я і їхала". Її нагородили дипломами "Міс Всесвіт-юніори" і "Юна міс світу".

Конкурс тривав десять днів. Протягом усього часу дівчат оцінювало журі. Судді спостерігали за тим, як учасниці себе поводять на сцені та поза нею, як вони спілкуються. Крім дефіле на сцені, були також і декілька тематичних фотосесій, за які дівчатам нараховували бали, відзначила Аліна.

"Мене особливо вразило те, як організатори ставляться до дітей. Вони ставилися до всіх трепетно і дбайливо, підтримували і любили як своїх", - згадує олександрійка.

Аліна Тимофеєва поїхала на конкурс у складі делегації від України, отримавши запрошення після гран-прі конкурсу в Житомирі, розповіла Наталія Біланюк, керівник школи моделей "Інтрига".

"Для міжнародного конкурсу були особливі вимоги, і це потребувало моральних і фінансових затрат. Ми вирішили поставити красиву крапку на дитячих конкурсах і ризикнули взяти участь", - додала Наталія Біланюк.Фото: Оксана Тимофеєва / Facebook

0    3080     25.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!