Новини

на попередню сторiнку

Сім'ї олександрійських АТОвців залишилися без путівок, тому що учасники аукціону подали неповний пакет документів

Сім'ї олександрійських АТОвців залишилися без путівок, тому що учасники аукціону подали неповний пакет документів

Аукціон із придбання путівок для сімейного відпочинку олександрійських ветеранів АТО на морі вже вдруге завершився безрезультатно. Цього разу тендерний комітет відхилив обидві пропозиції, тому що учасники не подали всі необхідні документи.

Відповідну інформацію оприлюднили на сайті публічних закупівель "Прозорро".

Аукціон, який організувало Управління праці та соціального захисту населення Олександрійської міської ради, відбувся 15 травня. 14 путівок для відпочинку ветеранів АТО з сім'ями на морському узбережжі були одним із двох лотів. Початкова ціна лоту становила 100 тисяч гривень, тобто трохи більше 7 тисяч гривень за путівку.

В аукціоні взяли участь дві фірми: ТОВ "Телець" (місто Бердянськ) і ТОВ "Примор'я" (Одеська область). У підсумку ціна всіх путівок знизилася до 87 тисяч, при цьому різниця між пропозиціями учасників склала лише одну гривню.

Після розгляду заявок тендерний комітет відхилив обидві пропозиції. Причиною цього стало те, що учасники аукціону надали неповний пакет документів. ТОВ "Примор'я" не надіслало завірену копію паспорту уповноваженої особи, документи про систему оподаткування і згоду на обробку персональних даних. ТОВ "Телець" не надало документи про систему оподаткування і згоду на обробку даних.

Аукціон на закупівлю путівок для сімей АТОвців провалився вже вдруге. У квітні торги взагалі скасували, тому що ніхто не зареєструвався для участі.

Фото умовне: Рixabay

0    1168     24.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!