Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії не відкрили аптеку, яку обіцяв народний депутат - ЗМІ

В Олександрії не відкрили аптеку, яку обіцяв народний депутат - ЗМІ

Народний депутат України Костянтин Яриніч не виконав обіцянку, що в Олександрії відкриють аптечний пункт, в якому за рецептом можна буде купувати сильнодійні знеболювальні ліки.

Про це повідомив аналітичний портал "Слово і Діло" 23 травня.

Таку обіцянку нардеп дав 13 березня 2017 року, нагадує "Слово і Діло". Аптечний пункт мав з'явитися в Олександрії для потреб госпітального округу.

"На нараді прийняли стратегічне рішення про запуск аптечних пунктів, у яких можна буде купувати за рецептом сильнодіючі знеболювальні препарати, не добираючись до обласного центру. Для південного госпітального округу аптечний пункт буде відкритий у Бобринці, для східного - в Олександрії та для західного - у Голованівську", - цитує нардепа видання.

"Слово і Діло" перевірило, як виконувалася ця ініціатива: "В комунальному підприємстві "Кіровоград-Фармація" нам повідомили, що до травня 2018 року в південному госпітальному окрузі в Бобринці була відкрита аптека, що продає сильне знеболювальне. Також було здійснено огляд запропонованих приміщень для розміщення аптек даного виду діяльності в східних та західних госпітальних округах. Але запропоновані приміщення не відповідали Ліцензійним вимогам МОЗ".

Експерти аналітичного порталу відзначають, що такі запевнення не належать до компетенції народного депутата України, однак їх фіксація необхідна для зваженої характеристики поведінки персони у публічному просторі.

Костянтин Яриніч обраний до Верховної Ради у виборчому окрузі №99 у Кропивницькому, входить до фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

Фото: Рixabay

0    1008     24.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!