Новини

на попередню сторiнку

Фірма дружини прокурора області може втратити 10 гектарів землі в Олександрії, де планувала збудувати сонячну електростанцію

Фірма дружини прокурора області може втратити 10 гектарів землі в Олександрії, де планувала збудувати сонячну електростанцію

Олександрійська міська рада може забрати земельну ділянку на території колишньої ТЕЦ 1-2, де ТОВ "Автотехпром" планувало збудувати сонячну електростанцію. 10 гектарів землі виставлять на аукціон для продажу права оренди.

Відповідний проект рішення "Про проведення земельних торгів на земельну ділянку по вул. Кільцевій, 9а" опублікували на сайті Олександрійської міської ради 23 травня.

Відповідно до документу, скасовується попереднє рішення міськради від 22 грудня 2017 року щодо надання товариству з обмеженою відповідальністю "Автотехпром" в оренду строком на 49 років земельної ділянки площею 10,0 га за адресою: вул. Кільцева, 9а для будівництва електростанції на сонячних батареях.

Земельну ділянку внесуть до переліку для продажу права оренди шляхом аукціону. Нові умови оренди передбачають стартову орендну ставку 3% і термін оренди 10 років.

Як повідомляли "Олександрійські новини", власниками ТОВ "Автотехпром" є Анжеліка Коваленко - дружина прокурора Кіровоградської області, який тривалий час був прокурором міста Олександрії, - та підприємець Костянтин Компанієць.

У декларації прокурора області не було зазначено, але у відкритій базі даних он-лайн Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань є інформація про те, що А. Коваленко є власницею ще однієї олександрійської фірми - ТОВ "Комерційна фірма ЛК".

Фото умовне: Рixabay

0    1316     24.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!