Новини

на попередню сторiнку

Влада Олександрії пригрозила районним перевізникам позбавленням ліцензії

Влада Олександрії пригрозила районним перевізникам позбавленням ліцензії

Олександрійська мерія відреагувала на події 22 травня, коли автобуси районних перевізників перестали висаджувати пасажирів на міських зупинках. Ситуацію назвали штучно створеною, а самим перевізникам пригрозили позбавленням ліцензії, якщо вони не домовляться з міською владою.

Відповідну інформацію оприлюднили на сайті Олександрійської міської ради 23 травня.

Як відзначають в мерії, їм не вдалося погодити з перевізниками місця зупинки районних автобусів на території Олександрії. "Міські перевізники, у свою чергу, скаржаться на те, що районні автобуси перехоплюють пасажирів на їхніх маршрутах", - сказано в повідомленні.

У відповідь міська влада направляла звернення до райдержадміністрації і керівника ТОВ "КД-Транс", а також до Державної служби України з безпеки на транспорті. Однак вирішити конфлікт так і не вдалося.

"Подальші протиправні дії таких перевізників можуть призвести не лише до штрафних санкцій, але й до позбавлення ліцензії на відповідний вид діяльності", - попереджають в мерії.

Як повідомлялося, 22 травня автобуси ТОВ "КД-Транс", яке здійснює перевезення в районі, виконали вимогу виконавчого комітету міськради і не зупинялися в Олександрії, крім автовокзалу. Це спричинило скарги пасажирів, і перевізник пообіцяв повернутися до попередньої схеми руху.

Конфлікт олександрійської влади та районних перевізників триває з початку року. У лютому заступник міського голови Сергій Гриценко направив до "КД-Транс" офіційне звернення із вимогою "не допускати посадку/висадку пасажирів на зупинках міського громадського автотранспорту".

Одну з нещодавніх скарг Сергія Гриценка до обласного управління Укртрансбезпеки оприлюднив директор ТОВ "КД-Транс" Володимир Ковальчук. Посадовець мерії вимагає "терміново вжити заходи" та оштрафувати приміських перевізників за те, що вони забирають і висаджують пасажирів на міських зупинках.


Фото умовне: Pixabay

0    1438     24.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!