Новини

на попередню сторiнку

Кіровоградщина: на половині перевірених доріг знайшли дефекти після ремонту

Кіровоградщина: на половині перевірених доріг знайшли дефекти після ремонту

Керівник Державного агентства автомобільних доріг Славомір Новак відзвітував про результати масштабної перевірки якості ремонтів доріг в Україні. На Кіровоградщині недоліки виявили на половині об'єктів.

Відповідну інформацію повідомив Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України сьогодні, 23 травня.

У Кіровоградській області перевірили 10 об'єктів на дорогах державного і місцевого значення, які відремонтували у 2017 році. Недоліки виявили на п'яти із них. В усіх випадках недоліки вже усунено за рахунок коштів підрядників, які й виконували роботи.

Усі дефекти назвали не надто серйозними. Це тріщини, лущення, викришування покриття.

"Державне агентство автомобільних доріг забезпечило внесення змін до усіх договорів, які укладаються з цього року і в подальшому, і передбачило гарантійний термін для поточного середнього ремонту - 5 років, на капітальний ремонт " 10 років. Тобто протягом цього часу жодна копійка платників податків не буде витрачена на виправлення помилок приватних компаній, які виконують ремонтно-будівельні роботи", - наголошують в Уряді.

Загалом з початку року в Україні 12 бригад ДП "Дорожній контроль якості" перевірили 487 об’єктів. Проблеми знайшли на 28% об'єктів, із яких більш ніж на половині їх вже усунули.

 

Ілюстрації: Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну

Як повідомлялося, поблизу Олександрії триває ремонт траси до Кременчука.

Для оперативного забезпечення ремонтів доріг області матеріалами в Олександрії завершують будівництво нового асфальтного заводу.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1201     23.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!