Новини

на попередню сторiнку

Комісія назвала переможців конкурсу "Олександрієць року"

Комісія назвала переможців конкурсу

В Олександрії оголосили офіційні результати щорічного конкурсу "Олександрієць року". Комісія визначила переможців у шести номінаціях.

Про це повідомили на офіційному сайті Олександрійської міської ради сьогодні, 23 травня.

Номінація "Підприємець року" - Андрій Логвин, засновник і директор ТОВ "Олександрійська ливарна компанія" і ТОВ "Олександрійські лазерні технології". У 2017 році підприємствами реалізовано продукції більше ніж на 28 млн грн, відзначають у міськраді.

Номінація "Меценат року" - Анатолій Дорофеєв, директор ТОВ "Агродар ЛТД". Минулого року підприємство створило 65 нових робочих місць, а його директор допомагає розвивати соціальну інфраструктуру міста, допомагає школам і благодійним організаціям, пояснюють свій вибір у комісії.

"Громадський лідер року" - Олена Богоявленська, секретар Олександрійської міської ради. Нагороду вона отримала "за вагомий особистий внесок у розвиток громадянського суспільства у місті".

"Молодіжний лідер року" - Дарія Любарська, член Малої академії наук України, учениця 10 класу ЛІТу. Вона досліджує історію рідного краю, є депутатом Молодіжного парламенту та очолює проект "Зробимо Україну чистою разом" у рамках Всеукраїнської соціально-екологічної акції.  

Номінація "Установа, підприємство, заклад, організація року" - Олександрійська дитяча музична школа. "За 63 роки діяльності школа випустила понад 5 тисяч учнів. Вихованці закладу є постійними переможцями конкурсів і фестивалів різних рівнів", - сказано в повідомленні.

"Талант року" - аматорський танцювальний колектив "Alex modern". У 2017 і 2018 році колектив здобув нагороди на декількох національних конкурсах.

Нагородження переможців конкурсу "Олександрієць року" відбудеться 27 травня під час урочистостей до Дня міста.

Нагадаємо, у своїй номінації Олена Богоявленська була єдиним номінантом і, крім того, вона ж очолює раду конкурсу.

Раніше олександрійські журналісти публікували результати розслідування непублічної діяльності секретаря міськради та розповідали про її коштовну поїздку до Європи.

Ілюстрація: ВГО "Країна"

0    1484     23.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!