Новини

на попередню сторiнку

Керівництво "Олександрії" відреагувало на скандал із договірними матчами в українському футболі

Керівництво

Футбольний клуб "Олександрія" оприлюднив офіційну заяву щодо ймовірної причетності до проведення договірних матчів, про що напередодні повідомила Національна поліція України. Керівництво клубу вимагає від Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та Голови Національної поліції України Сергія Князєва надати офіційні докази або спростувати причетність "Олександрії" до махінацій.

Документ за підписом директора клубу Дмитра Кітаєва опублікували на офіційному сайті "Олександрії" сьогодні, 23 травня.

"Футбольний клуб "Олександрія" висловлює свою глибоку стурбованість щодо маніпулятивної манери подачі інформації Департаментом комунікації Міністерства внутрішніх справ України", - йдеться в заяві. Керівництво "Олександрії" звертає увагу на те, що у відео Національної поліції про викриття схеми організації договірних матчів присутній логотип клубу, але в тексті заяви правоохоронців назва клубу не фігурує, а саме відео розмістили на сторонньому каналі в Youtube.

"Дана публікація спричинила широкий резонанс у засобах масової інформації та у громадських колах, що призвело до репутаційних втрат ФК "Олександрія", - наголошується в заяві. Клуб вимагає або надати офіційні докази, або спростувати причетність "Олександрії" та її співробітників до організації договірних матчів.

Клуб готовий сприяти правоохоронцям в розслідуванні, однак офіційних звернень від уповноважених органів до керівництва ФК "Олександрія" не надходило, відзначають у клубі.


Скріншот сторінки сайту ФК "Олександрія"

22 травня Нацполіція оприлюднила повідомлення про нібито викриття масштабної схеми організації "договорняків" в українському футболі в різних лігах. "Задокументовано протиправну діяльність п’яти злочинних груп та 35 футбольних клубів. Поліцейські провели 40 обшуків на території 10 областей України", - повідомили в поліції. Обшуки проводили, зокрема і в Кіровоградській області.

Того ж дня Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у Facebook оприлюднив відео щодо розслідування, у якому зображені логотипи клубів з Кіровоградщини: "Зірка", "Олександрія", "Інгулець". Однак жодної інформації про ці команди у відео немає.


Скріншот відео Нацполіції/ VSE VIDEO, Youtube

Фото: прес-служба ФК "Олександрія"

0    1159     23.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!