Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії займуться розробкою громадського бюджету

В Олександрії займуться розробкою громадського бюджету

Депутати олександрійської міськради після гарячих дискусій підтримали створення робочої групи, яка займеться розробкою та впровадженням основних положень громадського бюджету. До її складу планують залучити представників громадських організацій, голів квартальних комітетів, ОСББ, депутатів і посадовців міської ради.

Відповідне рішення більшістю голосів ухвалили на сесії Олександрійської міської ради 22 травня.

Як обіцяють на офіційному сайті міськради, громадський бюджет сприятиме відкритості і прозорості влади і дозволить залучити олександрійців до процесу управління містом. Кошти для бюджету участі виділятимуть із міського кошторису, і громада спільно з владою зможе використовувати їх на реалізацію локальних проектів: ремонти, освітлення, облаштування майданчиків тощо.

Наразі громадський бюджет є лише проектом. Гроші для його роботи планується виділяти з можливого фонду розвитку. Однак, за словами першого заступника міського голови Людмили Давиденко, зараз такого фонду розвитку немає. Після перевиконання бюджету Олександрії за шість місяців, якщо будуть кошти, можна буде спробувати реалізувати громадський бюджет в пілотному режимі, запропонувала посадовець.

Як визначатимуть, на які пропозиції від громади виділяти гроші імовірного громадського бюджету, зараз також незрозуміло. Можливо, як в інших містах, це буде онлайн-голосування за проекти.

Фото: кадр трансляції Олександрійської міської ради

0    1037     22.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!