Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відбувся перший чемпіонат області з ММА (Фото)

В Олександрії відбувся перший чемпіонат області з ММА (Фото)

Перший Чемпіонат Кіровоградської області зі змішаних єдиноборств ММА відбувся в Олександрії 19 травня. Участь у змаганнях взяли понад 200 спортсменів із різних міст Кіровоградщини.

Чемпіонат проходив в Олександрійському палаці спорту, передають "Олександрійські новини". На двох татамі змагалися дорослі та діти від 10 років. Крім медалей та нагород у різних номінаціях, розіграли також Кубок Максима Бендерова, який вручили найкращому бійцю за підсумками змагань.

Майже половина учасників представляли олександрійський спортивний клуб SportMAX. Були також бійці чотирьох клубів із Кропивницького, Новомиргорода, Онуфріївки та "родоначальники" ММА в Кіровоградській області - клуб зі Знам'янки. Учасники представляли різноманітні дисципліни: панкратіон, фрі-файт, хортинг та інші.

"Конкуренція висока. Особливо приємно, що такий турнір відбувається в Олександрії, і він, думаю, стане регулярним, - поділився організатор змагань директор клубу SportMAX Костянтин Ліщенко. - Думаю, що виведемо його в регіональний турнір, який буде проходити в Олександрії".
Фото: "Олександрійські новини"

0    976     22.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!