Новини

на попередню сторiнку

Жителям Кіровоградщини запропонували проголосувати за нову назву області

Жителям Кіровоградщини запропонували проголосувати за нову назву області

Голова громадської ради при Кіровоградській обласній державній адміністрації Олександр Гавриленко створив неофіційне опитування, у якому запропонував жителям області проголосувати за нову назву для Кіровоградської області.

Про це повідомив портал Кіровоград24 сьогодні, 22 травня.

"З приводу перейменування вже проводили громадські слухання, точились дебати... але, в обласному центрі - Кропивницькому. Вважаю, що до перейменування області причетні всі її жителі, а не лише ті, хто живе у Кропивницькому. Хоча, останнє слово за нашими законотворцями, проте пропоную всім (звісно, що неофіційно) виразити свою точку зору", - пише Олександр Гавриленко на своїй сторінці.

Проголосувати можна у групі Громадської ради за посиланням. Серед запропонованих варіантів для перейменування Кіровоградської області: Центрально-Українська, Кропивницька, Ексампейська, Скіфська.

Як повідомлялося, у Верховній Раді України зареєстрували законопроект про перейменування Кіровоградської області у відповідності до закону про декомунізацію.

У пояснювальній записці до законопроекту відзначається, що Сергій Кіров вважається одним із організаторів масових репресій.

Найбільш доцільним ініціатори законопроекту вважають перейменувати область відповідно до назви обласного центру - Кропивницька. "Увічнення імені Марка Лукича у назві міста й області якраз і буде тією заслуженою пошаною і визнанням його ролі в збереженні й розвитку української культури", - сказано в документі.

Фото: Анна Лобода / Вікіпедія

0    1509     22.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!