Новини

на попередню сторiнку

Стало відомо, хто замінить Андрія Коломійцева в Олександрійській міськраді

Стало відомо, хто замінить Андрія Коломійцева в Олександрійській міськраді

Наступним депутатом Олександрійської міськради, який займе вакантне місце Андрія Коломійцева, імовірно, стане Анатолій Миколайович Юнак. Він є наступним кандидатом у партійному списку "БПП "Солідарність".

Відповідні дані містяться на офіційному веб-порталі ЦВК України.

Після того, як Андрій Коломійцев залишив депутатський корпус, вакантне місце займає наступний у списку партії кандидат. Ним є Анатолій Юнак, який на попередніх виборах отримав 22,75% голосів.

Як повідомив "Олександрійським новинам" голова Олександрійської міської виборчої комісії Олександр Кіяшко, комісія планує розглянути питання визнання повноважень наступного за чергою депутата на наступному засіданні. На його підготовку може піти від одного до двох тижнів.

Анатолій Юнак народився в 1957 році, проживає в Олександрії. Має вищу освіту, безпартійний, тимчасово не працює.

Він тричі був депутатом міської ради за часів СРСР та тричі входив до складу Олександрійської міськради за часів незалежності. Був помічником нардепа Олександра Єдіна від Кіровоградської області. Також працював на посаді голови Онуфріївської районної держадміністрації.

Як повідомлялося, сьогодні Андрій Коломійцев залишив Олександрійську міськраду у зв'язку з обранням Приютівським селищним головою.

Фото: з сайту Олександрійської міської ради

0    1608     22.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!