Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відбулися дводенні змагання мотогонщиків (Фото)

В Олександрії відбулися дводенні змагання мотогонщиків (Фото)

19-20 травня в Олександрії відбувся ІІ етап Чемпіонату України з мотокросу. На трасі "Вербова лоза" виступили більше 70 учасників із різних областей України.

Гонки проходили у різних категоріях: з об'ємом двигуна від 50 до 250 кубічних сантиметрів; мотоцикли, квадроцикли і мотоцикли з колясками; виступали жінки й чоловіки, а також діти. Наймолодшому учаснику було лише 6 років, відзначають кореспонденти "Олександрійських новин".

У фінальний день змагань свої корективи внесла погода - злива та сильний вітер розлякали глядачів, однак гонки традиційно зібрали багатьох олександрійців.

Олександрію на змаганнях представляли Олександр Скічко та Михайло Цветков.

Як відзначив організатор, громадський директор спортивного клубу "Європа-крос" В'ячеслав Чебишев, олександрійську трасу, яку готували до гонок ще з 2017 року, високо оцінили. Вона дозволила провести видовищні змагання на високих швидкостях.

ІІ етап Чемпіонату України зібрав найсильніших гонщиків України, які показали високий рівень конкуренції. Не в останню чергу, вагомими стимулами стали високі призові та імідж олександрійських змагань, поділилися організатори.
Фото: "Олександрійські новини" 

0    1169     21.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!