Новини

на попередню сторiнку

Володимир Шаран: Завдання на наступний сезон - потрапити в єврокубки

Володимир Шаран: Завдання на наступний сезон - потрапити в єврокубки

Завданням "Олександрії" у наступному сезоні стане потрапляння в першу шістку команд чемпіонату України. Завдання-максимум - отримати путівку в єврокубки.

Про це головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран заявив на прес-конференції після матчу з донецьким "Олімпіком".

Після завершення останнього матчу сезону наставник "Олександрії" підсумував досягнення команди та поділився своїми планами на наступний сезон. Шаран відзначив, що сезон розпочався непогано - з перемоги над "Астрою" в єврокубках, - однак після гри з "Бате" в команді почався спад. "Я цей матч запам'ятаю на все життя", - поділився Шаран.

У весняній частині чемпіонату, за словами коуча, "Олександрія" робила все, щоб посісти 7 місце: "Я задоволений тим, як хлопці провели кінцівку чемпіонату - здобули п'ять перемог поспіль. Видно було, що команда впевнена в собі. Тому що, все одно, на перший план виходить психологія, від цього нікуди не подінешся".

У наступному сезоні Шаран сподівається зберегти кістяк команди, для чого потрібно продовжити контракти із гравцями, у яких вони завершуються. "Будемо розмовляти. У нас є час до 14 червня, коли ми збираємося. Думаю, ці питання ми вирішимо", - сказав тренер.

"Завдання на наступний сезон - потрапити в першу шістку, а завдання-максимум - це єврокубки. Президент підтримує і пообіцяв, що буде підтримувати в подальшому нашу команду. У цьому плані у нас все гаразд", - відзначив Володимир Шаран.

Фото: кадр відео ФК "Олександрія"

0    943     21.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!