Новини

на попередню сторiнку

Євроклубівці Олександрійського району перемогли на Єврофесті-2018 у Кропивницькому (Фото)

Євроклубівці Олександрійського району перемогли на Єврофесті-2018 у Кропивницькому (Фото)

Команда євроклубу «Меридіан» Добронадіївської школи перемогла у квесті «Глобальні цілі сталого розвитку до Дня Європи в Україні», що відбувся під час проведення Єврофесту у Кропивницькому.

Єврофест розпочався на площі Героїв Майдану 19 травня. «Символічно що цей початок фестивалю відбувається на площі Героїв Майдану, адже саме герої Майдану віддали своє життя за те, щоб Україна була не лише географічно Європою, але й в реальному житті жила по-європейськи, по-людськи… Тут зібрались однодумці, і я впевнений, що ми побудуємо європейську Україну», - зазначив під час відкриття перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Коваленко.

Масштабний захід щороку збирає кращі євроклубівські команди на обласний форум. Євроклубівці взяли участь у святковій ході, присвяченій відкриттю Єврофесту та фестивалю «Калиновий спів», а потім змагались у різноманітних конкурсах із колегами з різних куточків Кіровоградщини.

У підсумку команда Добронадіївської школи, яка на фестивалі Європи представляла Іспанію, показала найкращий результат у квесті.Як повідомлялося, районний єврофестиваль відбувся 11 травня у Приютівській громаді.

Фото: Віктор Голобородько

0    917     21.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!