Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський суд не побачив проблем із сітілайтами на Соборному проспекті

Олександрійський суд не побачив проблем із сітілайтами на Соборному проспекті

Олександрійський міськрайонний суд розглянув справу щодо рекламних сітілайтів на розподільній смузі проспекту Соборний. Суд підтримав позицію підприємця і визнав протиправними рішення виконавчого комітету про відмову в продовженні договору і демонтаж рекламних засобів.

Текст ухвали оприлюднили в Єдиному державному реєстрі судових рішень 16 травня.

Як сказано в матеріалах справи, управління ЖКГ, архітектури і містобудування хотіло прибрати 16 рекламних сітілайтів з проспекту Соборного (від площі Соборної до вулиці Героїв Сталінграда) та один рекламний щит на вулиці Братській (біля житлового будинку № 44 по вул. Григорія Усика). Підставою для цього були численні звернення місцевих жителів, які нібито скаржилися на обмеження видимості на пішохідних переходах через встановлені рекламні засоби і те, що вони засліплюють та відволікають учасників дорожнього руху.

У зв'язку із цим, виконавчий комітет в березні минулого року відмовив підприємцеві Сергію Осінському у продовженні дозволу на встановлення вказаних сітілайтів. А через місяць зобов'язав підприємця демонтувати їх.   

Бізнесмен оскаржив ці рішення в суді, і Феміда стала на його сторону. Суддя відзначив, що безпекою дорожнього руху має займатися Національна поліція, тому і скаржитися щодо рекламних щитів треба було саме туди. Оскільки доказів таких скарг від олександрійців представники мерії не надали, суд підтримав позов підприємця. "Оцінка відповідачами (виконавчим комітетом і управлінням ЖКГ - "ОН") безпечності розташування світлових рекламних засобів виходить за межі їх компетенції", - відзначено в ухвалі.

Рішення виконавчого комітету суд визнав протиправними і зобов'язав управління ЖКГ, архітектури та містобудування підготувати новий проект рішення виконавчого комітету щодо продовження дозволу на розміщення 22 рекламних засобів на п'ять років. Крім того, з бюджету Олександрії більше 3,5 тисяч гривень підуть на компенсацію судового збору на користь підприємця.

Міська влада може оскаржити рішення суду в Дніпропетровському апеляційному адміністративному суді протягом місяця.

Фото: Карти Google

0    2024     18.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!