Новини

на попередню сторiнку

На Олександрійщині стартувала військово-патріотична "Джура" для школярів (Фото)

На Олександрійщині стартувала військово-патріотична

На Олександрійщині стартував районний етап всеукраїнської військово-патріотичної гри "Джура". 17 травня на стадіоні "ГОЛовківський" зібралися команди школярів із загальноосвітніх закладів Олександрійського району.  

Протягом двох днів хлопці й дівчата визначатимуть, хто з них найбільш умілий у військовій справі, розповідають кореспонденти "Олександрійських новин".

Команди школярів назвали роями. Кожен рій отримав свою назву, девіз та прапор. Відкриття гри "Джура" розпочалося із урочистої ходи учасників у військовому однострої та вишиванках. Після цього минулорічні переможці змагань - школярі Новопразького НВК - підняли державний прапор.

Із початком військово-патріотичних змагань учнів привітали представники Олександрійської райдержадміністрації та районної ради, спецпризначенці, інструктори військової частини 2269, олександрійські волонтери, які допомагають українським солдатам на сході, а також учасники бойових дій. Вони побажали дітям, щоб "Джура" стала не лише розвагою, але й дозволила перевірити власні сили та командний дух.

Змагання триватимуть два дні. Діти розбиратимуть автомати та пістолети, продемонструють свій інтелект та медичні навички, фізичну форму та вміння у стройовій підготовці. На території Головківської школи розташувалися різні станції, де учні здаватимуть заліки та отримуватимуть бали.


У перерві між етапами "Джури" школярі відпочиватимуть у наметовому містечку, яке облаштували біля школи. Ввечері школярі збиратимуться тут навколо традиційного багаття.Фото: "Олександрійські новини"

0    2140     18.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!