Новини

на попередню сторiнку

Учні олександрійської школи №4 залишаться у своєму приміщенні на наступний рік

Учні олександрійської школи №4 залишаться у своєму приміщенні на наступний рік

Учні школи №4 у наступному навчальному році залишаться у своєму старому приміщенні, але юридично будуть навчатися у школі №2.

Про це повідомили на сайті Олександрійської міської ради 17 травня.

Відповідно до змін у законодавстві, з нового навчального року діти особливими освітніми потребами мають навчатися разом з іншими учнями. Це спрямовано на адаптацію особливих дітей до соціуму.

В Олександрії хочуть поступово включати дітей з особливими потребами до загальноосвітнього середовища. У наступному навчальному році учні школи №4 будуть перебувати у старому приміщенні, але юридично навчатимуться у ЗНЗ №2.

За цей час обіцяють облаштувати окремий вхід, санвузли та інші класи і кімнати для комфортного перебування дітей. Коли роботи завершаться, учнів школи №4 переведуть до нової школи повними класами разом із вчителями.

Як відзначається, держава виділяє значні кошти на інклюзивну освіту. "Наприклад, якщо особливі діти будуть навчатися у звичайній школі, на це за рік надійде 3,3 млн грн державних коштів", - пояснюють у міськраді.

Як повідомлялося, виконавчий комітет вирішив приєднати школу №4 до школи №2 в ході реорганізації трьох олександрійських шкіл.

Фото:  "Олександрійські новини"

0    1863     18.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!