Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відбулося перше засідання госпітальної ради

В Олександрії відбулося перше засідання госпітальної ради

Перше засідання госпітальної ради Олександрійського округу відбулося в Олександрійському центрі первинної медико-санітарної допомоги 16 травня. На захід з’їхались члени ради з Олександрійського, Світловодського, Петрівського та Онуфріївського районів, а також представники ГО "Асоціація Політичних Наук".

Про це повідомили в прес-службі ГО "Асоціації Політичних Наук".

Госпітальна рада впроваджуватиме реформу вторинної ланки медицини, розроблятиме стратегічні плани розвитку та надаватиме рекомендації представникам місцевого самоврядування.

"Оскільки це перше засідання, то в основному розглядались робочі та технічні моменти. Так, було прийняте положення "Про госпітальну раду Олександрійського округу" та визначено графік проведення засідань. Тепер рада збиратиметься кожної третьої середи місяця", - розповіла керівник аналітичного відділу "Асоціації Політичних Наук" Юлія Бочарова-Туз.

Вже на цьому засіданні вона запропонувала членам ради розглянути можливість відкриття хоспісу на території госпітального округу.

На наступному засіданні почнуть заслуховувати інформацію від територій округу, їх бачення розвитку вторинної ланки медицини у своїх районах та пропозиції щодо стратегічного плану розвитку округу.   

Нагадаємо, Олександрійський госпітальний округ включає в себе медичні заклади в Олександрії і Світловодську, а також Олександрійському, Петрівському, Онуфріївському та Світловодському районах.

Для роботи округу в Олександрію планують закупити комп'ютерний томограф і апарат для діагностики судин.

Фото: Рixabay

0    1738     18.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!