Новини

на попередню сторiнку

Авто за 600 000, комп'ютер за 23 000: олександрійська мерія збільшила граничні суми витрат на свої потреби

Авто за 600 000, комп'ютер за 23 000: олександрійська мерія збільшила граничні суми витрат на свої потреби

Виконавчий комітет олександрійської міськради збільшив верхню межу витрат на закупівлю обладнання і меблів для себе та установ, що фінансуються з міського бюджету. За деякими статтями видатків гранично допустимі суми зросли в декілька разів.

Відповідне рішення виконком затвердив на засіданні сьогодні, 17 травня.

Рішення встановлює нові граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, комп’ютерів та іншої техніки для виконкому, управлінь і відділів, а також установ, що утримуються з міського бюджету. Суми відповідають тим, які затверджені постановою Кабінету міністрів.  

Тепер мерія може купувати легкові автомобілі вартістю до 600 000 гривень. За даними сайту Autouа, у цьому ціновому діапазоні знаходяться нові автомобілі марок Renault, Nissan, Skoda, Volkswagen, Suzuki, Hyundai.

Нові розцінки тепер діють і на придбання комп'ютерів та іншої апаратури. Граничну вартість комп'ютера чи ноутбука збільшили на 10 тисяч гривень, у порівнянні з попереднім аналогічним рішенням 2016 року. Граничну вартість теле- і радіоапаратури та відеотехніки для службових кабінетів збільшили у п'ять разів - з 5000 до 25000.

У декілька разів зросла гранична вартість меблів для робочих місць працівників. Зокрема, шафи і сейфи "подорожчали" вдвічі, офісні столи й крісла - втричі, а стільці взагалі вп'ятеро - з 300 грн до 1500 грн.

Із текстом проекту рішення можна ознайомитися за посиланням.


Скріншот проекту рішення з сайту Олександрійської міськради

Ілюстрація: Херсонська ОДА

0    1044     17.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!