Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відмовилися від феєрверка на День міста (Програма заходів)

В Олександрії відмовилися від феєрверка на День міста (Програма заходів)

Під час відзначення 272-ої річниці заснування Олександрії 27 травня не буде святкового феєрверка. Його прибрали із програми заходів до Дня міста, яку затвердили на засіданні виконкому сьогодні, 17 травня.

Остаточний перелік урочистих заходів опублікували на сайті Олександрійської міської ради.

У бібліотеках та музейному центрі ім. Худякової А.Ф. напередодні свята проводитимуть пізнавальні заходи: виставки, екскурсії, перегляди фільмів.

На майданчику біля міської бібліотеки ім. О.Пушкіна 27 травня з 10:00 по 13:00 відбудеться фестиваль "Неймовірна Олександрія". У програмі - майстер-класи, виставки, виступи творчих місцевих колективів, конкурси для дітей, запуск повітряних кульок.

На площі перед Палацом культури "Світлопільський" святкові заходи відбудуться 27 травня з 10:00 до 21:00. Вони включатимуть виставки дитячих робіт, шоу живих фігур, виступи місцевих виконавців і молодіжну дискотеку.

На Соборній площі урочистості розпочнуться 27 травня з 10:00. Із площі стартує святковий велопробіг центральним проспектом, після якого будуть виставки та фестиваль "Неймовірна Олександрія". Ввечері відбудеться концерт колективів Олександрії. Фінальним заходом стане дискотека з 20:30 до 21:30.

Із повною програмою святкування Дня міста можна ознайомитися за посиланням.

Після завершення всіх заходів жителі віддалених мікрорайонів зможуть поїхати додому додатковими автобусами о 21:30.

Нагадаємо, у першій версії програми заходів до Дня міста, яку опублікували 11 травня, о 21:40 був зазначений феєрверк на Соборній площі і перед ПК "Світлопільський". Згідно кошторису, на нього хотіли планували 20 тисяч гривень.

Ще в серпні 2014 року в Олександрії заборонили феєрверки на час проведення АТО.

Фото: Україна-Центр

0    1598     17.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!