Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії почали встановлювати камери відеоспостереження. Однією з перших підключили камеру на будівлі міськради

В Олександрії почали встановлювати камери відеоспостереження. Однією з перших підключили камеру на будівлі міськради

На вулицях Олександрії почали встановлювати камери відеоспостереження в межах програми "Безпечне місто". На сьогодні встигли розмістити 4 камери у людних місцях та на жвавих дорогах.

Про це повідомили на офіційному сайті Олександрійської міської ради сьогодні, 16 травня.

Судячи з опублікованого на сайті міськради фото, щонайменше одну з перших чотирьох камер встановили на будівлі міськради - вона транслює зображення з площі перед мерією. В офіційному повідомленні місця розміщення камер не розкриваються.

Встановлені камери підключили до загальної системи відеоспостереження. Камери можна налаштувати на автоматичний режим патрулювання, що дозволить здійснювати огляд території на 360 градусів, сказано в повідомленні.

За картинкою з камер слідкуватимуть співробітники муніципальної поліції. "У разі аварій, скоєння правопорушень, виникнення надзвичайних ситуацій тощо інформація оперативно передаватиметься до спеціалізованих служб для реагування або муніципальна поліція самостійно реагуватиме на правопорушення у межах своїх повноважень", - відзначає прес-служба міськради.

Встановлення камер планують продовжити. Згодом міська влада хоче підключити аналітичне програмне забезпечення, яке дозволить розпізнавати номери автомобілів та обличчя людей.

Нагадаємо, встановлення камер спостереження в Олександрії погодили на початку 2017 року.

На цей рік на програму "Безпечне місто" планували витратити 500 000 гривень.

Фото умовне: Рixabay

0    1253     16.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!