Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії назвали середній розмір зарплати за минулий рік

В Олександрії назвали середній розмір зарплати за минулий рік

Середньомісячна заробітна плата в Олександрії в 2017 році становила 5311 гривень. Це на майже тисячу гривень, або на 19%, більше, ніж очікували в міськраді.

Такі дані оприлюднили в проекті рішення Олександрійської міської ради "Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Олександрії за 2017 рік".

Як ідеться в документі, більшість економічних показників за минулий рік виявилися вищими, ніж закладалося в програму від початку. Більш ніж вдвічі перевищено очікуваний обсяг капітальних інвестицій, на 30% - обсяг реалізованої промислової продукції.

Тим не менш, середня зарплата олександрійців все ще відстає від загальнообласного показника. За останніми даними, жителі Кіровоградщини щомісяця отримують 6897 гривень, тобто на півтори тисячі більше, ніж в Олександрії.

Не "дотягнули" до запланованих місцевою владою показників за обсягами роздрібної торгівлі (-8%) і рівнем працевлаштування олександрійців на нові робочі місця (-16%).

Водночас, у проекті рішення відзначається, що необхідно додатково звернути увагу на виконання завдань на "середньо-обласному рівні по окремих показниках".

Фото: ekhmilnyk.gov.ua

0    1232     16.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!