Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії 71 дитину планують відправити на відпочинок за рахунок міського бюджету

В Олександрії 71 дитину планують відправити на відпочинок за рахунок міського бюджету

Влітку 2018 року в Олександрії планують відправити на оздоровлення 71 дитину, яка потребує соціальної уваги та підтримки. На відшкодування вартості путівок в міському бюджеті передбачили 450 тисяч гривень.

Відповідна інформація міститься в проекті рішення виконавчого комітету Олександрійської міської ради "Про підготовку та проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року".

Літній відпочинок учнів будуть забезпечувати двома основними способами: у пришкільних таборах з денним перебуванням і в спеціалізованих закладах оздоровлення. Відпочинок дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки, профінансують з міського бюджету. Майже 70 тисяч гривень планується витратити на харчування 330 дітей пільгових категорій та 450 тисяч гривень - на відшкодування вартості путівок для 71 дитини.  

Організацією відпочинку дітей займеться оперативний штаб з посадовців міської ради. Підбирати та направляти дітей на оздоровлення до закладів оздоровлення та відпочинку будуть у відповідності до затверджених методичних рекомендацій.

Право на отримання пільгових путівок матимуть 9 категорій олександрійських дітей.

Із повним переліком правил та необхідних документів для отримання путівки до дитячого закладу можна ознайомитися у додатках до проекту рішення за посиланням.

Нагадаємо, наприкінці квітня управління праці та соціального захисту населення не змогло купити путівки для дітей та ветеранів АТО. Повторний тендер проводять сьогодні, 15 травня.  

Фото умовне: ВЛАСНО.info

0    1068     15.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!