Новини

на попередню сторiнку

Сучасна спортивна зала та більярд: у Попельнастому на Олександрійщині похизувалися своїм розважальним центром (Фото)

Сучасна спортивна зала та більярд: у Попельнастому на Олександрійщині похизувалися своїм розважальним центром (Фото)

Безкоштовна спортивна зала з сучасними тренажерами та гральна зала з більярдом та настільним тенісом, яку можна відвідати за 1 гривню, - у селі Попельнасте Олександрійського району показали свій будинок культури та запросили жителів навколишніх громад.

Фотографіями розважального центру поділилися в групі "Попельнасте - серце громади" у Facebook.

"Тоді як більшість сільських клубів стоять руїною з обдертими стінами, вибитими шибками, гнилою підлогою, зламаними стільцями та кімнатною температурою з позначкою мінус, в нашому селі молодь має можливість в теплі, добрі та хорошій компанії проводити свої вечори", - пишуть в групі.

Зала умовно поділена на дві зони: для більярду та настільного тенісу. Тут можна послухати музику чи просто відпочити на комфортному дивані. Працює Wі-Fі, а в холодну пору приміщення опалюється. Вартість візиту до гральної зали - 1 гривня.


Крім того, вже декілька років в приміщенні сільського будинку культури функціонує спортзал, який можна відвідати безкоштовно. Зала умовно розділена на кардіо та силову зони. Тут є бігові доріжки, орбітреки, велотренажери, лави для пресу, лавки для жимів та розведення, боксерська груша, силовий інвентар.

"Щотижня спортзал відвідують не тільки попельнастівці , але й мешканці сусідніх сіл Кіровоградської та Дніпропетровської областей, - стверджують в групі. - Двері до здорового способу життя в нашому селі відкриті й не важливо з Червоної Кам'янки ви, з Байдаківки чи з Попельнастого".Фото: "Попельнасте - серце громади" / Facebook

0    1538     15.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!