Новини

на попередню сторiнку

Школярі на святкових лінійках не повинні стояти під пекучим сонцем чи дощем - Кузьменко

Школярі на святкових лінійках не повинні стояти під пекучим сонцем чи дощем - Кузьменко

Шкільні лінійки з нагоди Свята останнього дзвоника повинні бути адекватними за тривалістю і не нагадувати мітинги, а за несприятливої погоди - проводитися в приміщенні.

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час апаратної наради, передає прес-служба Кіровоградської ОДА.

"Я маю досвід участі у таких святкових лінійках за різних погодних умов: разом з дітьми стояв і під дощем, і під пекучим сонцем. Тому прошу наших освітян планувати ці заходи так, щоб школярам, які є їх головними учасниками, було максимально цікаво і комфортно", - звернувся очільник області до освітян.

Контролювати виконання цього завдання Кузьменко доручив начальнику профільного управління ОДА.

Голова облдержадміністрації також звернув увагу керівників територій та освітян області на необхідність організувати цікавий та змістовний літній відпочинок дітей у пришкільних таборах. Сергій Кузьменко зазначив, що школярі під час відпочинку повинні мати можливість подорожувати, щоб отримувати нові знання, враження і позитивні емоції, а завдання відповідальних осіб - зробити такі подорожі максимально безпечними.

Фото умовне: Depo.ua

0    2273     15.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!