Новини

на попередню сторiнку

За підсумками декларування доходів в Олександрії та районі не виявилося мільйонерів

За підсумками декларування доходів в Олександрії та районі не виявилося мільйонерів

В Олександрії завершилася чотиримісячна кампанія декларування доходів. За її підсумками ніхто не повідомив за минулий рік доходів у понад мільйон гривень.   

Про це "Олександрійським новинам" повідомили в Олександрійській ОДПІ.

Із січня по квітень 2018 року олександрійці декларували свої минулорічні статки, з яких під час виплати не був утриманий податок на доходи. В Олександрії та Олександрійському районі 1913 громадян подали Декларацію про майновий стан і доходи на загальну суму 32,3 млн грн. Податок на доходи фізичних осіб склав 3,3 млн грн.

Найбільш активними декларантами в податковій назвали одноосібників - громадян, які обробляють власні земельні ділянки і продають вирощену продукцію. Вони подали 1149 декларацій на суму 10,2 млн грн. Ще 17,5 мільйонів задекларували жителі Олександрії та району, які в 2017 році отримали спадщину або майно за договорами дарування.

"За підсумками цьогорічної кампанії декларування в м.Олександрія та Олександрійському районі мільйонерів не виявилося", - відзначають в податковій.

Усього в Україні понад 4 тисячі людей задекларували дохід понад 1 мільйон гривень. Більше 40% мільйонерів перебувають на податковому обліку в Києві.  

Фото: Рixabay

0    1013     14.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!