Новини

на попередню сторiнку

День міста в Олександрії: як святкуватимуть та скільки коштуватиме

День міста в Олександрії: як святкуватимуть та скільки коштуватиме

27 травня, в останню неділю місяця, Олександрія відзначатиме 272-у річницю Дня міста.  Святкові заходи розпочнуться з наступного тижня, а головні урочистості відбудуться вдень та ввечері 27 травня.

Про це повідомляють "Олександрійські новини" із посиланням на проект рішення виконавчого комітету Олександрійської міськради, опублікований сьогодні, 11 травня.

З 16 травня в бібліотеках та міському музейному центрі проводитимуть тематичні виставки, краєзнавчі зустрічі й вікторини. Також містом організують автобусні й пішохідні екскурсії.

До 22 травня мають встановити усю святкову атрибутику: прапори, гірлянди, біг-борди, освітлення.

З 26 по 28 травня відбудеться туристсько-краєзнавчий похід "Стежками Олександрійщини" через Олександрію, озеро Оліївське, розріз Морозівський, лісовий масив в селі Веселе і село Войнівка.

26 травня на майданчику школи № 9 відбудеться відкрита першість міста зі стрітболу.

27 травня святкування розпочнуться з велопробігу з прапорами Олександрії за маршрутом: площа Соборна - магазин ХL - площа Соборна.

Протягом дня на площі перед Палацом культури "Світлопільський" проходитимуть концерти місцевих колективів, виставки, конкурс караоке для дітей, шоу живих статуй.

З 18:00 на Соборній площі виступатимуть місцеві виконавці, після чого на центральній площі і перед ПК "Світлопільський" відбудеться дискотека.

Фінальним акордом Дня міста стане феєрверк на Соборній площі і перед ПК "Світлопільський" о 21:40.

Загальний кошторис святкування Дня міста олександрійська влада оцінила у 129 700 гривень. Найбільше витратять на виготовлення пам’ятних знаків "Олександрієць року" - 8 шт. по 4,4 тис. грн - і на святковий феєрверк - 20 тисяч гривень. Ще у 12,5 тисяч обійдуться квіти для оформлення сцени і нагородження. До найдорожчих заходів можна віднести і Шоу живих статуй - 11500 гривень.

Із повним переліком заходів до Дня міста та бюджетом святкування можна ознайомитися за посиланням.

Фото: Україна-Центр

0    3121     11.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!