Новини

на попередню сторiнку

Суд змусив Олександрійську міськраду сплатити 300 тисяч гривень боргу за пільгові дзвінки

Суд змусив Олександрійську міськраду сплатити 300 тисяч гривень боргу за пільгові дзвінки

Господарський суд Кіровоградської області визнав обґрунтованими позовні вимоги ПАТ "Укртелеком" та зобов’язав Управління праці та соціального захисту населення Олександрійської міської ради сплатити 296,21 тисяч гривень боргу за надання пільг на користування телефонним зв'язком.

Про це повідомив Центр медіарозслідувань "Прозоро" із посиланням на рішення суду, опубліковане в Єдиному реєстрі судових рішень 2 травня.

У 2017 році Укртелеком надавав послуги на пільгових умовах олександрійцям, що мають на це право. Повідомлення про надання відповідних послуг з січня по грудень 2017 року справно надсилалися відповідачеві, однак Управління праці та соцзахисту витрати не компенсувало.

"У підсумку Господарський суд прийняв рішення повністю задовольнити позов ПАТ "Укртелеком" та стягнути з Управління праці та соціального захисту населення Олександрійської міської ради 296,21 тисяч гривень боргу та ще 4,44 тисячі гривень судового збору", - відзначають в Центрі медіарозслідувань.

Окремо суд звернув увагу на те, що за відсутності у  держбюджеті України на 2017 рік положення про надання місцевим бюджетам субвенції на компенсацію виплат за телекомунікаційні послуги "пільговикам", забезпечувати їх надання мала саме Олександрійська міська рада.   

Як повідомлялося, у листопаді 2017 року сесія міської ради вирішила перерахувати майже 100 тисяч гривень для погашення боргу перед Укртелекомом.

У березні в Олександрії презентували спеціальну бюджетну програму для оплати програних судів. 

Фото: Рixabay

0    1857     11.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!