Новини

на попередню сторiнку

Школярі з Олександрійщини стали переможцями І Всеукраїнської інтернет-олімпіади

Школярі з Олександрійщини стали переможцями І Всеукраїнської інтернет-олімпіади

Двоє школярів  з Олександрійського району вибороли призові місця на I Всеукраїнській інтернет-олімпіаді, яка відбулася в квітні.

Відповідну інформацію "Олександрійським новинам" повідомили представники команди освітнього проекту "На Урок", яка підготувала та провела конкурс.

Учасниками інтелектуального змагання стали понад 257 000 учнів з усієї України. Загалом 22 учасники з Кіровоградщини стали переможцями олімпіади (тобто посіли місця з 1 по 10), а двоє учнів Олександрійського району вибороли перше та друге місця:

  • Трофім Шнякін, Олександрійський район, Куколівський НВК - І місце з математики;
  • Анастасія Мелькумова, Олександрійський район, Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ місце з предметів початкової школи.

Переможці отримали дипломи від організаторів та приємні бонуси від партнерів.

Для участі в олімпіаді потрібно було, аби вчитель зареєструвався на сайті, створив заявку на участь та вказав імена своїх учнів, щоб отримати паролі доступу, пояснюють організатори. За отриманими паролями учні могли потрапити до кабінету учасника, де на них чекали інтерактивні завдання з обраного предмету. Оскільки олімпіада проходила дистанційно, розробили систему захисту від списування. "Якщо під час розв'язування завдань, учасник відкривав сторонній сайт чи будь-яку програму на комп'ютері, він втрачав бали. Про це учасників попередили безпосередньо перед початком олімпіади", - відзначають організатори.

Фото умовне: akcent.org.ua

0    1055     10.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!