Новини

на попередню сторiнку

СБУ просить жителів Кіровоградщини не піддаватися на провокації 9 травня

СБУ просить жителів Кіровоградщини не піддаватися на провокації 9 травня

Напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Служба безпеки України фіксує спроби штучної дестабілізації ситуації в регіонах України з боку країни-агресора та антиукраїнських сил.

Про це повідомили в прес-групі Управління СБУ в області.

На час святкування особовий склад обласного управління перевели на посилений режим роботи для недопущення провокацій 9 травня на Кіровоградщині.

"Служба безпеки України закликає мешканців регіону зберігати пильність та дотримуватися заходів безпеки під час перебування у публічних місцях, а також не піддаватися на будь-які провокації", - відзначається в повідомленні.

У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності СБУ просить анонімно повідомити про це до Управління Служби безпеки України на телефон "гарячої" лінії СБ України (0522) 36-13-06 або 102 та на електронну скриньку usbu_kvg@ssu.gov.ua.

Фото: replyua.net

0    1323     08.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!