Новини

на попередню сторiнку

Поблизу Олександрії за кілька тижнів почне працювати новий асфальтний завод (Фото)

Поблизу Олександрії за кілька тижнів почне працювати новий асфальтний завод (Фото)

Біля Олександрії чорноморські дорожники будують новий асфальтний завод. Його планують запустити на повну потужність через декілька тижнів.

Про це повідомила прес-служба САД у Кіровоградській області сьогодні, 8 травня.

Завод розрахований на потужність до 1200 тонн асфальтобетону на день - цього має вистачити, аби працювати на об’єктах без збоїв. Наразі монтаж заводу виконано майже на 50%, тож за кілька тижнів він почне працювати на повну потужність.

"Дуже добре, коли підрядник розуміє, що наявність власного асфальтного заводу дозволить прискорити темпи виконання робіт та може знизити витрати підприємства на матеріали, - пояснює начальник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко. - Ми вже маємо досвід співпраці з даним дорожнім підприємство, і він позитивний, тож, сподіваюся, поява цього АБЗ допоможе продовжити співпрацю".

Підприємство з Чорноморська ТОВ "Автодор" будує об'єкт із комплектуючих Кременчуцького заводу. За запевненнями дорожників, вони такі ж якісні, як і закордонні, але дешевші. ТОВ "Автодор" минулого року вже працювало на об’єктах в Кіровоградській області і цьогоріч теж виграло тендер  на поточний середній ремонт ділянки дороги М-04.

Нагадаємо, трасу М-04 Знам'янка - Луганськ - Ізварине, що проходить через Олександрію планують відремонтувати протягом наступних п'яти років. Минулого року дорожники відремонтували міст на дніпровському напрямку, який є частиною траси.Фото: прес-служба САД у Кіровоградській області

0    2288     08.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!