Новини

на попередню сторiнку

Дорожники показали, як ремонтують трасу Полтава-Олександрія (Фото)

Дорожники показали, як ремонтують трасу Полтава-Олександрія (Фото)

Підрядники вже виконали частину запланованих робіт з ремонту 8-кілометрової ділянки траси М-22 Полтава-Олександрія в Олександрійському районі. Якщо не буде затримок, ремонт мають завершити до середини липня.

Таку інформацію повідомила прес-служба Служби автомобільних доріг в області сьогодні, 8 травня, та опублікувала фото.

Працівники ТОВ "Ростдорстрой" вже провели влаштування дренажної системи ділянки, що підлягає ремонту, відфрезерували покриття та розпочали вкладати вирівнюючий шар крупнозернистого щільного гарячого асфальтобетону середньою товщиною 10 см.

"Підрядники обіцяють впоратися до середини липня, якщо не буде затримок з поставками матеріалів та оплатою робіт, - зазначає радник начальника Служби Володимир Микитюк. - Всі етапи Служба контролює, перевіряє і у разі виявлення недоліків буде вимагати їх усунення за рахунок підрядника, що їх допустив. Та сподіваємося, обійдеться без таких моментів, оскільки репутація у компанії хороша, показники теж - вони минулого року вже працювали на наших дорогах".

Поточний середній ремонт проводять на відрізку км 155+000-163+710 на території Олександрійського району. Орієнтовна вартість проекту складає 76 мільйонів гривень, які виділять з державного бюджету. У САД пояснюють: технології, які використовують на відрізку, покращують щеплення з дорогою, зменшують утворення шуму і пилу від зношення покриття.Фото: Прес-служба САД у Кіровоградській області

0    1669     08.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!