Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські гвардійці вибороли призові місця на всеукраїнських змаганнях силових структур

Олександрійські гвардійці вибороли призові місця на всеукраїнських змаганнях силових структур

Олександрійські гвардійці здобули призові місця на всеукраїнських змаганнях серед представників силових структур і допомогли збірній Національної гвардії перемогти в загальнокомандному заліку.

Таку інформацію повідомили на сторінці Військової частини 2269 НГУ в Facebook.

Олександрійські нацгвардійці тренувалися майже два тижні разом зі своїми колегами з різних куточків України. Серед учасників були бійці, які перемагали у змаганнях європейського і світового рівня, відзначається в повідомленні.

Після тренувального збору до складу команди, яка представляла Національну гвардію на Всеукраїнських змаганнях з військово-спортивних багатоборств серед силових структур України, потрапили троє інструкторів клубу "Захист": молодший лейтенант Олександр Артемюк, молодший сержант Ілля Стовба та старший солдат Артем Кравченко.

Змагання серед "силовиків" України розпочалися 4 травня. В перший день спортсмени змагалися з кульової стрільби, наступним етапом були поєдинки зі всестильового бою. У підсумку усі троє олександрійських гвардійців вибороли призові місця:

  • Олександр Артемюк зайняв друге місце у ваговій категорії до 95 кілограмів;
  • Ілля Стовба зайняв друге місце у ваговій категорії до 85 кілограмів;
  • Артем Кравченко зайняв друге місце у ваговій категорії до 75 кілограмів.

Їхній вдалий виступ дозволив Національній гвардії України зайняти перше загальнокомандне місце на цих змаганнях, за що їм подякували представники командування Нацгвардії.


Фото: Військова частина 2269 НГУ / Facebook

0    865     08.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!