Новини

на попередню сторiнку

Сергій Коваленко пообіцяв особисто випробувати новий туристичний маршрут на Олександрійщині (Фото)

Сергій Коваленко пообіцяв особисто випробувати новий туристичний маршрут на Олександрійщині (Фото)

Олександрійський район представив нову екскурсійну подорож, яку розробили активісти села Головківка. Туристичний маршрут презентували на VI Центрально-Українському музейно-туристичному фестивалі 5 травня.

Представники Олександрійщини підготували презентацію району, під час якої показали новий "зелений" маршрут, роботи народних майстрів та фотозону для відвідувачів фестивалю, розповідають кореспонденти "Олександрійських новин".

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, який взяв участь у відкритті фестивалю, ознайомився із презентацією Олександрійщини і пообіцяв приїхати на Головківщину й особисто випробувати туристичний маршрут, який має запрацювати незабаром. Посадовець також відзначив, що обласна влада спробує знайти кошти для Онуфріївського дендропарку - його хочуть зробити більш зручним для туристів.

Серед гостей фестивалю (особливо, серед малечі) користувалися популярністю фотозона, де всі охочі могли сфотографуватися на стилізованому традиційному українському подвір'ї, та роботи майстрині соломоплетіння Світлани Піскової, які привезла делегація Олександрійського району. Представники Олександрійщини також організували фотовиставку зі світлинами з минулорічного фестивалю "Гарбуз-фест" у Приютівці й виступи творчих колективів району, аби познайомити відвідувачів із туристичним потенціалом району.Учасниками цьогорічного музейно-туристичного фестивалю були всі райони та ОТГ Кіровоградщини, міста обласного значення, зокрема Олександрія, а також представники Донецької, Дніпропетровської, Тернопільської, Чернігівської та Харківської областей. Учасники організували майстер-класи народних умільців та експозиції сучасного мистецтва - усе те, чим регіони можуть привабити потенційних туристів.

Фото: Віктор Голобородько

0    1180     07.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!