Новини

на попередню сторiнку

У Кропивницькому відбувся перший в Україні професійний турнір з панкратіону. Його присвятили пам'яті олександрійського героя Максима Бендерова (Фото)

У Кропивницькому відбувся перший в Україні професійний турнір з панкратіону. Його присвятили пам'яті олександрійського героя Максима Бендерова (Фото)

Перший в Україні професійний турнір з панкратіону WPC, присвячений пам'яті олександрійського спортсмена і героя АТО Максима Бендерова, відбувся у Кропивницькому 5 травня. Разом із досвідченими бійцями на рингу дебютував боєць клубу SportMax Євгеній Юзифішин.

Турнір проходив у клубі "Провокатор", де встановили професійну бійцівську клітку - октагон. Протягом вечора у ній відбулися 8 поєдинків, передають кореспонденти "Олександрійських новин".

Перші подібні професійні змагання зібрали досвідчених бійців з різних куточків України - призерів і переможців турнірів з панкратіону, рукопашного бою, самбо, джіу-джитсу, бойового багатоборства та інших. На ринзі змагалися і професійні спортсмени, і представники різних силових відомств: спецпризначенці, поліцейські, рятувальники.

Останнім поєдинком вечора став бій за участі олександрійця Євгенія Юзифішина, який дебютував на професійному ринзі. Він поступився своєму більш досвідченому супротивнику, однак відзначив, що врахує свої помилки і готовий продовжувати виступи в октагоні в майбутньому. У свою чергу, організатори турніру вже заявили, що планують розвивати професійний панкратіон по всій Україні.

Євгеній Юзифішин - на фото зліва

Турнір був благодійним, тож зібрані кошти передали батькові Максима Бендерова, який вручив дві нагороди особисто від себе двом найкращим спортсменам. Один із учасників змагань, який особисто знав Максима, подякував батькам олександрійського героя і з теплотою згадав побратима. Він зазначив, що виступ на такому турнірі є дуже почесним. Чимало бойових товаришів Максима Бендерова було й серед глядачів змагань, відзначають наші кореспонденти.Батько Максима Бендерова - на фото справа

Фото: "Олександрійські новини"

0    1412     07.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!