Новини

на попередню сторiнку

З наступного місяця на дорогах Кіровоградщини обмежать рух вантажівок

З наступного місяця на дорогах Кіровоградщини обмежать рух вантажівок

З 1 червня на дорогах Кіровоградської області почнуть діяти сезонні обмеження руху для великовагового автотранспорту в денний час. Їх вводять через спекотну погоду.

Відповідну інформацію повідомила прес-служба служби автодоріг в області 5 травня.

Тимчасові обмеження руху вводять з 1 червня з 10:00 до 22:00 при температурі повітря вище 28°С, щоб зберегти дороги від руйнувань. Обмеження стосуватимуться автотранспорту загальною вагою понад 24 т та навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

Відстій великовагового автотранспорту на період спекотної погоди здійснюється на стоянках та майданчиках відпочинку, в тому числі біля об’єктів сервісу.

"Обмеження руху не поширюється на транспортні засоби, які здійснюють пасажирські перевезення, перевезення вантажів, що швидко псуються, та вантажів, які використовуються під час ліквідації стихійних явищ або надзвичайних ситуацій", - додають в службі автодоріг.

Як пояснюють дорожники, темний асфальт активно поглинає сонячне світло, і його температура на 10-15 градусів вища, ніж температура повітря. Відповідно, асфальтове покриття стає менш стійким до руйнацій і більш вразливим до навантажень.

Фото умовне: Vgorode

0    1067     07.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!